معماری

معماری

دپارتمان هنر و معماری حدود  ۱۰ سال است که به امر آموزش دوره های معماری و دکوراسیون داخلی مشغول است به همت اساتید برجسته معماری و برگزاری سمینارهای آموزشی در این رشته توانسته ایم دوره ای کاملاً  کاربردی و مطابق با اصول روز دنیا تعریف کرده و به هنرجویان علاقه مند به این رشته ارائه می شود.

این دوره شامل تمامی مطالبی است که برای هنرجو در آینده مفید می باشد و دوره ای کاملاً‌ کاربردی را طی مینماید

در این دوره شما می توانید از نقشه کشی و نقشه خوانی تا چگونگی دفاع از طرح های خود را یاد بگیرید.

 

معماری و طراحی دکوراسیون داخلی 

هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه

با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزل‌مان فکر می‌کنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می‌گیریم. با این‌همه، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند.

نوع طراحی، انتخاب و چیدمان وسایل، نور و رنگ آمیزی متناسب در محیط زندگی و محل کار تاثیر بسزایی در روند زندگی و کار دارد.

طراحی داخلی یا در حقیقت معماری داخلی یک حرفه است ، که محیط داخلی ساخته شده در یک سازه را  خلاقانه تر و راه حل تکنیکی و کاربردش را منظم تر مینمایید.

یک طراح داخلی کارش را فراتر از خیلی از انضباط ها، از جمله روانشناسی محیطی، معماری، طراحی تولیدی و دکوراسیون تجاری (از نظر زیباشناسی و فضایی) ترسیم می کند. آنها فضا هایی تقریبا از هر نوع ساختمان شامل: هتل ها – فضاهای اداری – مدارس – بیمارستانها – فضاهای مسکونی – خصوصی – فروشگاهها – رستوران ها – تئاترها و ترمینالهای فرودگاه را طرح می دهند. امروزه طراحان داخلی باید با جزییات معماری مانند طرح های کف، تعمیرات خانه و دستورالعمل های ساختمان هماهنگ باشند.

برای اطلاعات بیشتر روی دوره مورد نظر کلیک کنید….

img
img
img
img
img