کارگاه فن بیان و رزومه نویسی

کارگاه فن بیان و رزومه نویسی

معرفی دوره

رزومه چیست ؟

رزومه یک مدرک چند صفحه ای می باشد که خلاصه ای از سوابق کاری ، تحصیلات و مشخصات فرد در آن نوشته شده است و معمولا برای استخدام و گزینش ( خصوصا در مواردی که مصاحبه ای وجود دارد ) کاربرد دارد. یعنی فرد از این طریق سوابق خود را به محلی که تمایل دارد استخدام شود و یا به دانشگاهی که داوطلب ادامه تحصیل در آن است ، ارائه میدهد.

نخستین گام در یافتن شغل مناسب ، داشتن رزومه است. رزومه هویت حرفه ای مارا با گفتن مهارت ها ، دستاورد ها ، تجارب کاری و تحصیلات به استخدام کننده منتقل میکند. درواقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیت های شغلی تان را به خواننده ارائه کند. از این حیث رزومه جنبه تبلیغاتی دارد و دقیقا مشابه ویترین یک فروشگاه می باشد ، همانطور که شما هیچگاه وارد فروشگاه هایی که ویترین مناسب ندارند نمی شوید ، کارفارمایان نیز رزومه های غیر شکیل و نامرتب را اصلا مطالعه نمیکنند.

حال اینکه چگونه از خود و توانمندی هایمان بگوییم که بتوانیم او را متقاعد کنیم ، ” بهترین گزینه ” برای گرفتن شغل مورد نظر هستیم اهمیت نوشتن رزومه را بالا میبرد. به یاد داشته باشید که رزومه شما ، تمام آن چیزی است که استخدام کننده در دست دارد و او کمتر از ۳۰ ثانیه برای خواندن آن وقت میگذارد ، اگر مطلب رزومه شما نتواند سریع توجه او را جلب کند ، رزومه رد میشود و شخص دیگری برای مصاحبه دعوت خواهد شد.

شرکت در این کارگاه برای عموم علاقه مندان آزاد است.

مخاطبین دوره

دانشجویان حسابداری ، فارغ التحصیلان حسابداری و رشته های مدیریت و همچنین کاربران آزاد که دوره های نرم افزاری حسابداری را گذرانده اند و علاقه مند به کسب درآمد و جایگاه شغلی بالاتر می باشند می توانند جهت شرکت در این دوره ها اقدام فرمایند

این دوره برای ورود به تمامی مشاغل لازم است .

مدت زمان دوره

5 ساعت

سر فصل های دوره

۱_روزمه چیست؟ اجرای اصلی و فرعی رزومه

۲_ویژگی یک رزومه خوب و اشتباهات رایج در رزومه

۳_معرفی بهترین سایت های کاریابی و راه های رسیدن به شغل

۴_کار آموزی آمادگی و نکات روز مصاحبه

۵_چه باید گفت چه نباید گفت

۶_تکنیک های اثر گذاری بر مصاحبه کننده

۷_کارگاه عملی نوشتن یک رزومه خوب و پیدا کردن یک شغل

۸_کارگاه عملی شبیه سازی یه مصاحبه

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید